БУТИ ГРАМОТНИМ ТЕПЕР МОДНО

8 вер. 2022
8 вересня – Міжнародний день грамотності.

У Гвардійському ліцеї саме в цей день проводились тематичні заходи з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури.
Для учнів 1-4 класів – різноманітні мовні ігри: "Букви - близнюки" , "Виправ помилку" , "Спіймай апостроф".
Для учнів 5-8 класів – урок-мандрівка "Подорож до країни Граматики" , конкурс "Мандруємо країною Слів", вікторина "Краса і сила слова" .
Для учнів 9 - 11 класів: пізнавальна гра "Світлиця слова у безмежжі часу", конкурс мовознавців "Лінгвістичне асорті".
Міжнародний день грамотності – це символ досягнень. Адже грамотність – це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного.