21 жовт. 2022
Пам'ятка з безпечної поведінки для учнів під час осінніх канікул з 24 по 30 жовтня.

Під час  осінніх канікул

ПАМ’ЯТАЙТЕ :

- Про безпеку у побуті:

- дотримання правил протипожежної безпеки при користуванні електроприладами (телевізором, праскою, холодильником) та газовими приладами.

- Про правила користування і поведінки у ліфтах.

- Про правила користування гострими, колючими предметами,  ліками, протипожежним,  будівельним та іншим інвентарем.

- Обов'язково мити руки перед вживанням їжі, після ігор, фізичної праці.

Дотримуватися часового режиму при роботі за комп’ютером.

Категорично забороняється:

- ходити в ліс, на вододром, річку, територію військового полігону,

- не чіпати незнайомі і вибухонебезпечні предмети;

- дотримуватися рекомендацій щодо профілактики захворювань на ГРВІ,  covid -19. Пам’ятати, як захистити себе від вірусних інфекцій.

-уникати скупчення людей,

- забороняється вступати у контакт та впускати у квартиру або будинок незнайомих людей.

У разі виникнення надзвичайної ситуації слід зателефонувати до служб екстреної допомоги за телефонами: 101 – пожежна охорона;

102 – поліція;

103 – швидка медична допомога;

104 – газова служба, коротко описати ситуацію, назвати адресу, де відбулася надзвичайна ситуація.

1. Правила дорожнього руху. "Про заборону влаштовувати ігри на проїжджій частині."
2. "Про правила поведінки при виявленні вибухових предметів".
3. "Про обмеження перебування дітей у вечірній час на вулиці без супроводу дорослих."