Генетична памꞌять нації

31 жовт. 2022
Генетична памꞌять нації

#генетичнапамятьнаціїмандніпро

Напередодні Дня захисника і захисниці України Дніпропетровське відділення Малої академії наук України в рамках науково-освітнього проєкту для обдарованої учнівської молоді «Історія без мітів» провело патріотичну онлайн рубрику «Генетична памꞌять нації». Треба було написати статтю про події, явища, процеси, видатних діячів, які зробили вагомий внесок у розвиток українського суспільства та вплинули на формування української нації. Адже там, у минулому, зберігається те, що прагнемо ми відродити у своїй памꞌяті задля утвердження себе як державної нації. Повноцінна памꞌять поряд із мрією про майбутнє – неодмінний складник розвинутої національної свідомості. «Україна починається з тебе»,- сказав колись справжній патріот України Вꞌячеслав Чорновіл. Саме цій відомій людині присвятила свою творчу роботу в рамках проєкту «Історія без мітів» учениця 9-А класу Гвардійського ліцею Юлія Придорожко, посівши призове місце. Вітаємо тебе, Юліє! Все буде Україна!!!
Возможно, это изображение 3 человека и текст