Шановні батьки майбутніх першокласників!

28 лют. 2023
Гвардійський ліцей оголошує прийом документів для зарахування учнів до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Гвардійський ліцей оголошує прийом документів для зарахування учнів до         1 класу на 2023/2024 навчальний рік з 01 березня по 31 травня.

Зарахування дітей до 1-х класів буде здійснюватися  відповідно до Порядку,           визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року           № 367, за  територією обслуговування.

1. Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто з 01 березня до 31 травня. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування.
  2. Заяви батьків приймаються в будь-який зручний для них час протягом дня з понеділка по п'ятницю (9:00 - 16:00).
  3.  Територія обслуговування

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

1. Заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/o