Не давай булінгу шанс

5 трав. 2023
"Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною"

"Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною" , - сказав колись великий перський поет і філософ Сааді. З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі у Гвардійському ліцеї було проведено ряд просвітницько -профілактичних заходів: години спілкування "Не давай булінгу шанс", «Життя без чорних смуг. Скажи булінгу НІ», "Досить цькувати, давай товаришувати", бесіди «Запобігання насильству серед дітей. Правила безпечної поведінки», "Вирішення конфліктів мирним шляхом", створено відеоролик «Викресли булінг з життя».
Можемо з впевненістю стверджувати, що учні нашого навчального закладу вміють захистити себе і своїх друзів від булінгу, знають свої права та обов’язки.