Участь у літературному конкурсі учнів Гвардійської ЗОШ присвяченому 206-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

4 бер. 2020
04 березня 2020 року у Центрі культури української мови імені О.Гончара НТУ Дніпровської політехніки відбувся літературний конкурс "Реве та стогне Дніпр широкий".

04 березня 2020 року у Центрі культури української мови імені О.Гончара НТУ Дніпровської політехніки відбувся літературний конкурс "Реве та стогне Дніпр широкий", присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь учні 11-Б класу Гвардійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіяшко Максим та Олексюк Валерія.

10 березня 2020 року на Шевченківських читаннях ректор Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" Півняк Геннадій Григорович нагородив грамотами та сувенірами Кіяшка Максима за І місце, Олексюк Валерію за ІІ місце у номінації художнє читання творів інших авторів про Тараса Шевченка.