http://gvardschool.klasna.com/uk/site/news/admin Гвардійський ліцей - Новини

23 квіт. 2021

СВЯТО ВОЛЕЙБОЛУ

22 квiтня 2021 року вiдбувся Чемпiонат областi з волейболу.
21 квіт. 2021

21 квiтня в с. Губиниха вiдбулися легкоатлетичні змагання серед навчальних закладiв ОТГ Новомосковського району.

Команда КЗ "Гвардійський ЗЗСО" посiла друге місце в загальнокомандному заліку.
19 квіт. 2021

Збірна команда юнаків КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Черкаської селищної ради взяли участь у фінальних обласних змаганнях з волейболу.

19 квіт. 2021

Учні КЗ «Гвардійський ЗЗСО" Черкаської селищної ради взяли участь у програмі з фізичної культури та здорового способу життя в рамках проекту «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів».

17 квіт. 2021

Суботник до Міжнародного дня Матері-Землі та Дня довкілля

26 бер. 2021

ПАМ’ЯТКА з техніки безпеки для здобувачів освіти

24 бер. 2021

Проведення профілактичної роботи щодо попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх.

відбулася зустріч із старшим інспектором СЮП ВП Новомосковського РВП ГУНВ у Дніпропетровській області
18 бер. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році
16 бер. 2021

Дата початку прийому заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року

16 бер. 2021

МОН надало рекомендації для педагогічних працівників та батьків щодо безпеки дітей у цифровому просторі.

У зв’язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті, Міністерство освіти і науки України надало Рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі (лист МОН від 10.03.2021 № 1/9-128).