http://gvardschool.klasna.com/uk/site/news/admin Гвардійський ліцей - Новини

11 вер. 2020

МОН та МОЗ розробили збірник НПА для роботи закладів освіти під час карантину

11 вер. 2020

Спортивне свято «Спорт – здоров’я. сила духу і краса»

Щорічне проведення Дня здоров'я у Гвардійській ЗОШ І-ІІІ ступенів стало традицією. Ми розуміємо, як багато означає здоров'я в житті дітей.
1 вер. 2020

День знань у нашій школі

Свято першого дзвоника!
24 серп. 2020

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди головного свята нашої держави - Дня незалежності України! День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна, народ якої став нарешті господарем своєї землі й творцем власної долі.
12 серп. 2020

Дивіться методичні рекомендації викладання предметів у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки видало методичні рекомендації викладання предметів у школах в новому навчальному році. Вони є в листі №1/9-430 від 11 серпня, опублікованому на сайті МОН.
8 трав. 2020

8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення.

26 квіт. 2020

34 роки з дня трагедії на Чорнобильській АЕС!!!

Вшанування пам'яті героїв-ліквідаторів чорнобильської катастрофи!!!
12 квіт. 2020

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі!!!

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики. Свято присвячене першому польоту людини в космос. Свято відзначається щорічно в один і той же день, 12 квітня, в пам'ять про перший політ людини в космос. 12 квітня 1961 року космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі "Восток" вперше в світі облетів орбіту Землі. Запуск був здійснений під керівництвом відомого українського конструктора, який народився в Житомирі, Сергія Корольова. Гагарін стартував з космодрому "Байконур" на кораблі "Восток-1" і пробув у космосі 108 хвилин.
28 бер. 2020

28 березня 2020 року - Година Землі

Година Землі
4 бер. 2020

Участь у літературному конкурсі учнів Гвардійської ЗОШ присвяченому 206-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

04 березня 2020 року у Центрі культури української мови імені О.Гончара НТУ Дніпровської політехніки відбувся літературний конкурс "Реве та стогне Дніпр широкий".